× Kurumsal Çözümler Kabiliyetler Destek Medya Kariyer İletişim

Elektronik Üretim

DİGİTEST A.Ş. gerek kendi tasarımlarının üretiminde gerekse dışarıya sunduğu üretim hizmetlerinde, ihtiyaca göre prototip üretim ya da seri üretim gerçekleştirilebilir. Montaj hatları yurt içi ve yurt dışında geçerli askeri standartlara uygun biçimde Anti-Statik Deşarj (ESD) gereksinimlerini karşılar niteliktedir. Elektronik üretim aşamasında IPC J-STD-001 (Requirements for Soldered Electrical and Electronic Assemblies) Lehimcilik Standardı kuralları izlenir.

Mekanik Üretim

Geliştirdiği sistemlerin hızlı ve güvenilir üretilmesi konusunda dışa bağlılığı en az seviyede tutmak adına son teknoloji tezgâhlar ve eğitimli operatörlerle çalışmakta olan DİGİTEST A.Ş., mevcut üretim altyapısı ve gelişmiş teknolojisi ile her boyuttan hassas toleransa sahip parçaların tüm operasyonlarını sektörün gerektirdiği uygun standartlarda gerçekleştirmektedir.

Kablaj Üretim

Elektronik ve elektromekanik sistemlerin hem birbirleri hem de çevre birimleri ile arasındaki fiziksel bağlantıyı sağlayan kablajın; DİGİTEST A.Ş. sistemleri için komple bir çözüm sunması faydasının yanı sıra müşteri istekleri doğrulusunda ilgili standartlara uygun, mekanik ve elektronik yapıya göre hizmet sağlama avantajı da vardır.

Üretim personeli kendi alanlarında eğitimlidir ve şirket ömür boyu öğrenim felsefesi ile çalışanların gelişimine daima katkıda bulunmayı hedefler.

Son gelişmelerden haberdar olmak için