× Kurumsal Çözümler Kabiliyetler Destek Medya Kariyer İletişim

AR-GE

Yazılım, sayısal tasarım, mekanik tasarım, elektronik kart tasarımı, analiz, prototip üretim ve bu üretimleri test edebilme yeteneğine sahip olan AR-GE merkezi, daima yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı ile günümüz teknolojisini takip etmektedir. Modern tasarım ve simülasyon yazılımları sayesinde prototip öncesi, ürünlerin davranış karakteristiğini gözlemleyen DİGİTEST A.Ş., güncel geliştirme teknikleri kullanarak, donanımın her aşamasında tasarım sürecinde oluşturduğu prosedürlerine uygun olarak test yapmaktadır.

Ürünler uluslararası çevresel koşullara uygun olarak, üç boyutlu modelleme ve sanal mühendislik hesaplama teknikleri kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

ÜRETİM

Gelişmiş ve son teknoloji üretim altyapısı ile Ar-Ge faaliyetlerini yürüttüğü projelerin üretim süreçlerini de kendi tesisinde yürütmektedir. Mekanik ve elektronik olarak üretim süreçlerini yöneten DİGİTEST A.Ş.; üretimin her aşamasında aynı özenle ve sertifikalarının gerekleri doğrultusunda çalışmaktadır.

Montaj

Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin montajını da üstlenen DİGİTEST A.Ş.; montaj kaynaklı risklerin önüne geçerek sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmektedir.

Test

DİGİTEST A.Ş., elektronik kartlardaki hata tespit test cihazları (D&T500 - D&T1000 VI FAULT LOCATOR) üretimi ile sektöre büyük destek verirken, tasarım sürecinden üretim sonrasına kadar yürüttüğü her projede, tasarıma özel test sistemlerini de kendi bünyesinde geliştirmektedir.

Satış Sonrası Destek

Üretimlerinde yedek parça ve ürün garantisi sunan DİGİTEST A.Ş.; kendi üretimi olmayan ürün ve sistemler için de teknik destek imkânı sunmaktadır. Teknik ekipleri ile kısa sürede çözüm üretebilmekte ve yerinde destek de sunmaktadır.

Son gelişmelerden haberdar olmak için